2020. január 23., csütörtök, Zelma, Rajmund napja van.
Email:  Jelszó: 

Kultúra

Kimagasló választék a Borhíd Fesztiválon

hídlap — 2015.10.02. 19:01

Ma kezdetét vette a harmadik BORHÍD Fesztivál és Borünnep!

Köszönhetően a rengeteg jelentkező pincészetnek, borászatnak, ebben az évben Magyarország hét borrégiója közül mindegyik képviselteti magát s a legtöbb borvidék boraival találkozhatnak a rendezvény látogatói.

Balatoni borrégió képviselői:

Vándor Pince- Balaton-felvidéki borvidék

Vándor Pince- Nagy-Somlói borvidék

Eke Pincészet- Balaton-felvidéki borvidék

Laposa Borbirtok- Badacsonyi borvidék

Badacsonyi Fröccsterasz- Badacsonyi borvidék

 

Pannon borrégió képviselői:

Vylyan -(Szőlőbirtok és Pincészet Borai) -Villányi borvidék

Polgár Pincészet Villány- Villányi borvidék

Tűzkő Birtok borai- Villányi borvidék

Linbrunn Pincészet borai-Tolnai borvidék

Prantner Pince Szekszárd- Szekszárdi borvidék

Lajvér Borház Szekszárd- Szekszárdi Borvidék

Vineri Market-Alkohol Klinika- Szekszárdi és -, Egri borvidék (  a Egri borrégió képviseletében)

 

Egri borrégió:

Juhász Pincészet- Egri borvidék

 

Észak-Dunántúli borrégió:

 

Epermester Pincészet -Etyek-Budai borvidék

Hilltop Neszmély Borászat- Neszmélyi borvidék

Szivek Pince- Neszmélyi borvidék

 

Tokaji borrégió:

Pannon Tokaj Pincészet- Tokaji borvidék

 

Duna borrégió:

Birkás Bor- és Pálinkaház -Izsák -Kunsági borvidék

Kontyos Borház-Csongrádi borvidék


És, hogy valóban az összes borvidék megjelenhessen a Borháló Borkereskedés ehhez igazodva, illetve ezt kiegészítve olyan válogatással készül erre a három napra, mely az eddig felsorolt 19 borászat repertoárjában nem szerepel:

Borháló Borkereskedés- Pannonhalmi-, Tokaji-, Pécsi-, Zalai-, Csopaki-, Villányi-, Egri-, Badacsonyi borvidékek egy-egy borászatának bora!

 

A rendezvény programjai: 

2015. október 2-3-4.

Esztergom - Kossuth híd, Mindszenty tér, Kis-Duna sétány

 

Október 2. Péntek

15:30    Twentees

17:00    Sin Seekas

19:00    Headbengs

21:00    Supernem

 

Október 3. Szombat

15:00    Szegő Csaba

17:00    V.U.K.

19:00    Mary PopKids

21:00    Punnany Massif

 

Október 4. Vasárnap

15:30    Zaccustic

17:00    Oh The Bass

19:00    SKA-Pécs

21:00    Kowalsky meg a Vega